Skip to content

BTS Marin

Hakkımızda

2014 yılında Türkiye’nin tersanecilik alanındaki lokomotif bölgesi olarak nitelendirilen Tuzla/İstanbul’da kurulan BTS Marin, şeffaf ve çözüm odaklı iletişimiyle çok çabuk bir şekilde sektörde adını duyurmayı başarmıştır.

Dünyanın önde gelen üreticilerinden CMC Marine tam elektrikli fin stabilizer ve manevra pervanelerinin satış ve satış sonrası desteği üzerine hizmet vermek amacıyla başladığı yolculuğunda 4. yılın sonunda yeni limanlara ulaşan BTS Marin; günümüzde CMC Marine markasının yanı sıra PropGlide, Fit-Lock, Space Age,  Steelhead Marine ve Calistri Giacinto markalarının temsilciliklerini ve satış yetkisini de almıştır.

Hizmet bölgesini Türkiye ve Doğu Akdeniz olarak belirleyen BTS Marin, Dünya çapında markaları hizmet bölgesine taşıyarak, globali lokal ile buluşturmuştur.

2014 yılından günümüze dek büyüyen iş hacmiyle faaliyetlerine devam eden BTS Marin’in başarısının ardında yatan güç; prensipleridir.

 


Güvenilirlik


İşimizin ve müşterilerimizin işlerinin ciddiyetinin farkındayız. Bu nedenle en güvenilir markaları, optimum fiyat ve maksimum fayda ile müşterilerimize sunarız.

Duyarlılık

Teknelerin ve tekne bakımlarının hassasiyetini çok iyi biliyoruz. Üstlendiğimiz her projeye farklı bakış açılarıyla yaklaşıyor, en uygun yöntemi ortaya koyuyoruz.

Şeffaflık

Yaptığımız her işlemde müşterilerimizi bilgilendiriyor, onların beklenti ve isteklerini dikkatle dinliyoruz.

Çözüm Odaklılık

Denizlerin bahaneyi kabul etmediği gibi, biz de bahanelerin arkasına saklanmıyoruz. Uzman mühendis kadromuzla, bilgi birikimimiz ışığında tüm sorunlara çözüm sunmaya çalışıyoruz.

Yaratıcılık ve Yenilikçilik

Amerika’yı baştan keşfetmesek de, gidilecek sayısız farklı yol olduğunu biliyoruz. Bu nedenle üstlendiğimiz projelerde ve uygulamalarda sürekli daha iyiyi, daha yeniyi hedefliyoruz.

Kurumumuzun Mesajı

Tayfun TÜRK

Merhaba ben Tayfun Türk,
Babamızın daha küçükken bize anlatmaya çalıştığı denizin hayatımı şekillendireceğini üniversite hayatımın başlamasından evvel hissederken aslında karakterimi de bu denli etkileyeceğini kestirememiştim.

İTÜ Gemi İnşaatı ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği bölümünü 1992 yılında kazanmamla beraber hayatımın merkezine koyduğum “İnsanı anlamaya çalışmak” öğretisi ile birçok insanla konuştum, duygu paylaştım, birlikte hedefler koyduk, kâh ıskaladık kâh tam isabet dedik. Hepsinden de birçok dersler çıkarttım. Profesyonel çalışma hayatım 2011 yılından itibaren artık yukarı akmaya çalışıyordu. Bunu başarmanın ve zorluklarının üstesinden gelmenin bedeli oldukça ağırken ilerleyen senelerde vereceği hazza; kalabalık, güçlü, toplum bilinci olan, iyi ahlaklı, kendini yetiştirmeye hevesli bir ekiple uyum içinde çalışarak varılabileceğini, hayatın tadına ancak böyle yudum yudum varılabileceğinin hayallerini kuruyordum.

BTS Marin’in 2014 yılında kurulmasından itibaren dünyada tanınmış markalarla, onların uluslararası tecrübelerini, almış olduğum Türk Kültürü ile harmanlayıp bugünlere gelirken birçok tekne, tersane ve mürettebat ile tanıştım. Hepsinden aldığımız geri bildirimlerle tecrübemizi birleştirdik ve çıkarttığımız yol haritasında yapmakta olduğumuz keşiflerin tadını da artık ekip olarak birlikte çıkarıyoruz. Hizmetlerimizi verirken son teknolojinin getirdiği imkanları kullanıp beklentilere üst düzeyde ve hızlıca cevap vermeyi de hedefimizde bulunduruyoruz.

Başarısı artık tüm dünyada kabul edilen ve eşsiz bir coğrafyaya sahip olan Türkiye’mizin, denizcilik faaliyetlerine emek vermekten, katma değer yaratmaktan mutluluk ve onur duyuyoruz.

Bu yolculukta eşlik edebildiğimiz, dokunabildiğimiz, hizmet etme imkanı bulduğumuz tüm insanlara şahsım ve ekibim adına teşekkürlerimi sunuyorum.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.