Steelhead Marine

BTS Marin

Steelhead Marine yat vinci yenilikçi, şık ve yüksek teknolojiye sahip vinçleriyle yat kullanıcı ve üreticileri tarafından tercih edilen ileri dönük çalışmalarla kendini geliştiren yenilikçi bir firmadır.

Steelhead Marine yat vinci yenilikçi, şık ve yüksek teknolojiye sahip vinçleriyle yat kullanıcı ve üreticileri tarafından tercih edilen ileri dönük çalışmalarla kendini geliştiren yenilikçi bir firmadır. Sürdürülebilir başarı, kalıcı olmak ve sıkı çalışma prensipleri sayesinde SM, hidrolik çözümleri geliştirerek yat vinçleri konusunda bulundukları konumu daha da ileriye taşımayı hedeflemiştir.

Müşterileriyle yakından ve titiz bir şekilde ilgilenmeyi kendine ilke edinen SM ürünlerinin müşteriye sunulması aşamasında gerekli tüm bilgilerin toplarken; teslim ve devreye alma süreçlerini yakından takip ederek 100% müşteri memnuniyetini hedefler.

 

Steelhead Marine’nin Göze Çarpan Özellikleri

 

– Performans için geliştirildi
– Düşük yapı ağırlığına rağmen yüksek kaldırma kapasitesi
– Üstün mühendislik ve geliştirilmiş malzemeler
– Dayanıklılık, Sağlamlık ve Güvenilirlik
– Daha az alan kaplama ve daha az ağırlık talebiyle kompakt ve dikkat çekici tasarım
– Kullanıcı dostu

 

SM Servis Hizmetleri Hakkında 

SM; kullanım amacınızı, klas kuruluşlarının taleplerini, montaj yeri gibi verileri toplar ve size, en uygun çözümü barındıran kreyni en düşük fiyat/performans oranıyla sunar.
– Müşteri hizmetleri en üst düzey öneme sahiptir ve servis teknisyenlerine kullanmakta ya da satın aldığınız ürünle ilgili telefon ya da e-mail ile iletilen sorular sorularınız derhal işleme alınır ve en geç 24 saat içerisinde cevaplandırılır.
Steelhead Marine iki yıllık Platinium garanti, kalite ve güvenilirlik taahhüdünü vermektedir.