CMC Marine Dualis Thrusters

BTS Marin

Dualis Thruster ileri mühendislikle, üst düzey malzeme kalitesinin kusursuz bir işçilikle bir araya getirildiği premium kalite bir manevra pervanesidir.

Rakiplerine göre çok daha yüksek itme kuvveti/güç oranı ile Dualis Thruster zorlu şartlarda manevra yapan kaptanların beklentilerini tam anlamıyla karşılar.


Dualis Thruster‘da kullanılan ve her iki yanında aksi yönde dönen pervaneleri barındıran POD alüminyum alaşımdan imal edilmektedir. Geometrik yapısı itibariyle POD hidrodinamik takıntı direnci asgari olacak şekilde tasarlanmıştır.


Dualis Thruster hidrolik ve elektrik motorlu olmak üzere iki farklı tahrik altyapısıyla kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.
Hidrolik tahrikte standart üretim 20-60 kW arası iken elektrik tahrikte bu değer 200 kW‘a kadar ulaşmaktadır. Dualis Thruster tünelleri GRP, Alüminyum ve çelik olarak üretilirken yatın baş ve kıç tarafına uygun çeşitleri bulunmaktadır. Manevra pervanelerinin tahrik sistemleri yatın yerleşimine göre yatay ya da dikey bağlanabilmektedir.

 
Yatınıza en uygun manevra pervanesi seçimi için ekteki formu doldurup gönderdiğiniz takdirde size en kısa zamanda cevap verilecektir.